Konkursy

VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS SKRZYPCOWY im. RODZINY GROBLICZÓW, 4-7 grudnia 2019 r.

Karta zgłoszenia

Program Konkursu

Regulamin Konkursu

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

 

Ogólny plan Konkursu

Środa, 4.12.2019

Czwartek, 5.12.2019

Piątek, 5.12.2019

Sobota, 6.12.2019

10.00
Grupa młodsza
Etap I

Cały dzień

10.00
Grupa młodsza
Etap II

……………………………..

ok. 15.00
Grupa starsza
Etap I

10.00
Grupa starsza
Etap I

………………………………

ok. 15.00
Grupa starsza
Etap I

 

Recital Sary Dragan, 
laureatki Grand Prix
V Ogólnopolskiego
Konkursu Skrzypcowego
im. Rodziny Grobliczów 2016


Grupa starsza
Etap II

...............................................

 

ok. godz. 18.00
Zakończenie konkursu i koncert laureatów

Przypominamy, że warunkiem odebrania nagrody jest obecność na koncercie laureatów i wykonanie wyznaczonego przez Jury utworu


Uczestnicy konkursu występują w kolejności alfabetycznej.
Szczegółowy harmonogram zostanie umieszczony na stronie dnia 18 listopada 2019 r. (poniedziałek).

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w Konkursie:

Grupa młodsza

Grupa starsza

1. Baczyńska Aleksandra

1. Balcerek Gabriela

2. Ciniewska Maria

2. Białostocka Wiktoria

3. Dudek Igor

3. Błachuta Julia

4. Gogolewski Sebastian

4. Budel Anna

5. Gołębiowska Małgorzata

5. Chmielewski Wojciech

6. Groblewska Zofia

6. Dziedzic Wiktor

7. Izdebski Mateusz*

7. Gawęda Aleksandra

8. Jastrzębski Jan

8. Grabka Antonina

9. Kościukiewicz Julia

9. Goplańska Roksana

10. Kruczała Magdalena

10. Gromek Maksymilian

11. Kubista Marta

11. Kasprzyk Amelia

12. Kubów Marta

12. Kociołek Kamil*

13. Liley Adam

13. Kozłowska Zofia

14. Marut Leon

14. Krajewski Michał

15. Mońko Amelia

15. Kucharek Małgorzata

16. Paluszyńska Maria

16. Lasota Piotr

17. Pawłowska Zofia

17. Lewandowska Anna*

18. Piersa Katarzyna

18. Locher Amelia

19. Pioruńska Milena

19. Łukaszczyk Adrianna

20. Stasiak Matylda*

20. Marczak Justyna

21. Wilewska Gaja

21. Powrósło Miriam

22. Zielińska Emilia

22. Pozorska Hanna

 

23. Pustuła Alicja

 

24. Smolarek Maja

 

25. Solarz Kacper

 

26. Staszel Jakub

 

27. Tomczuk Paulina *

 

28. Wawrzykowska Inga

 

29. Wojciechowska  Natalia

*Osoby zaznaczone kursywą proszone są o uzupełnienie zgłoszenia na Konkurs w trybie pilnym!

Polecamy